Варненка: Докъде стига вандализмът, цинизмът и беднотията!


14/05/2025, 20:51

Снимка: Фейсбук, Забелязано във Варна, П. Дренска

"Докъде стига вандализмът, цинизмът и беднотията (ама не само финансова)… Това написа възмутена гражданка във фейсбук групата "Забелязано във Варна". Поводът - къщичката за книги пред читалище "Отец Паисий".

"То не я палеха, не ѝ крадяха дръжките на вратичките, не ѝ чупеха стъклата, за книгите да не говорим... А, сега на някой са му пречили и самите вратички...", възмущава се тя.

"Явно наистина ние, българите, не търпим нищо хубаво и ценно, а и съвсем изгубихме ценностите си... И не, не ни е виновна в случая нито държавата, нито времето, кмета или социалното положение, а възпитанието, ценностната система и първите 7 години...!", добавя още варненката.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спортът по телевизията в четвъртък 13 август
Дата: 13/08, 05:00

Хороскоп за четвъртък: Телец - изненади; Рак - стабилност; Везни - късмет; Стрелец - оптимизъм; Водолей - вдъхновение
Дата: 13/08, 04:30

Голямата градинска разпродажба в Mr.Bricolage е тук!
Дата: 13/08, 04:10

На 13 август 1912 г. е първият полет на български военен самолет над София
Дата: 13/08, 04:00

Рожден ден празнува Емил Кременлиев
Дата: 13/08, 03:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия