Снимка: Делфинариум Варна
Делфинариумът във Варна организира четири безплатни представления за децата - „Децата празнуват с делфините“. Те ще се състоят на 1 юни за Деня на детето от 10,30, 12, 15,30 и 17 ч. Това са четири представления, които ще бъдат обогатени с анимационна програма на Бате Сашо Капитана, както и с много игри за публиката.
Децата ще влизат безплатно, а цената на билет за възрастни е 20 лв. на човек. Елате да участвате в шоутата. Ще пеем, ще танцуваме, ще играем волейбол и футбол, и ще въртим обръчи заедно с делфините. Кафе-сладкарницата в „Делфинариум Варна“ ще предложи уникални сладкиши, торти и лакомства за семействата, допълват от Делфинариума.
Децата ще бъдат посрещани от делфините Доли, Йоана, Бимбо, Кимбо и Флипър. Те изпълняват скокове на височина, двойно салто, троен аксел. Част от представлението е спасяване на човек във водата. Делфините също така пеят и танцуват - рокендрол и валс. Част от шоуто е и тяхната игра на футбол с публиката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Израел отвърна на Турция: Ердоган не познава граници, окупирал е 36 % от Кипър, 5 % от Сирия и 2000 кв км от Ирак
Дата: 11/08, 19:17
Хеликоптер се включи в гасенето на пожара в област Хасково
Дата: 11/08, 19:11
Марица: 17-годишното момиче от Младежкия хълм не е завършило 10-и клас
Дата: 11/08, 18:59
Оцелелият след тежката катастрофа на пътя Русе - Бяла украинец: Д-р Валентинов е от Бога даден
Дата: 11/08, 18:54