снимка: ОП "Спорт за всички"
За 11-ти път във Варна се проведе турнир по мини хандбал за момчета и момичета в памет на известния хандбалист Евгени Китанчев.
В надпреварата, в залата на Първа ЕГ в морската столица, която се организира от ХК „Спартак“ със съдействието на Община Варна, се включиха над 200 деца от 14 отбора от цялата страна, съобщиха от ОП "Спорт за всички".
Имаше представители на ХК „Локомотив“ (Варна), ХК „Хера“ (Варна), ХК „Шумен“, ОДК Варна, ХК „Кубрат“ (момчета и момичета), ОУ „Васил Друмев“ Варна, ХК „Етър“ (Велико Търново) – момичета и момчета, ХК „Калиакра“ (Каварна) – момчета и момичета, ХК „Добруджа“ (Добрич) и домакините от ХК „Спартак“ (Варна).
Проявата бе посветена на Деня на българския спорт, като нямаше състезателен характер и всички малчугани усетиха тръпката на хандбалната магия.
За всички участници в събитието бяха осигурени медали и тениски от Дирекция „Спорт“, както и участие в томбола с много атрактивни награди.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
В понеделник ще бъдат внесени мерки за ограничаване на високите цени на продуктите
Дата: 10/05, 13:10
Гечев, ПБ: ГЕРБ и ДПС се държат уплашено и смирено
Дата: 10/05, 13:04
Лекарят от "ТИСА" танцува отново
Дата: 10/05, 13:001 Коментар