Още трима „моряци“ с повиквателни за националните отбори


Дата: 23/05, 07:53

Снимка: ПФК "Черно море"

Още трима футболисти от "Черно море" получиха повиквателни за националните отбори. След като Виктор Попов бе повикан в представителния тим на България за предстоящите приятелски мачове с Кипър в Пловдив (6 юни) и с Гърция на о-в Крит (10 юни), сега Николай Златев, Берк Бейхан и Емануил Няголов също ще носят националната фланелка, съобщават от клуба.

Първите двама ще защитават цветовете на страната ни в контролите на младежкия национален отбор със Сърбия (31 май) и Израел (5 юни).

Няголов пък, който от началото на годината тренира с мъжкия тим на „моряците“, но се състезава в Елитната група до 17 години, е повикан в Юношеския тим на България за тренировъчен лагер и приятелски срещи от 2 до 9 юни.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Бебе в чувал хвърлено до кош за боклук откриха в София
Дата: 13/02, 16:11

Солей 06 с първа копка на нов проект в Св. Св. Константин и Елена
Дата: 13/02, 16:10

Голяма разпродажба в Mr.Bricolage - отстъпките стигат до -50%, а в кампанията са включени над 4000 продукта за дома, ремонта и градината
Дата: 13/02, 16:10

Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 13/02, 16:10

Обявиха частично бедствено положение в община Септември заради свлачище от продължителните дъждове
Дата: 13/02, 16:01

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия