Трагедия във Великотърновско: Тийнейджър почина след игра в изоставен имот


26/05/2025, 14:18

Булфото

13-годишно момче е починало при игра с приятели в изоставен частен имот в община Полски Тръмбеш. Инцидентът е станал в неделя вечер. Група деца са били на спортната площадка в село Раданово и после са отишли до близката изоставена сграда, където се е случил инцидентът. Това потвърди кметът на населеното място Йордан Йорданов, предаде Нова тв.

„Нещастието се случва в частен имот. Беше магазин, но не работи отдавна. Някакъв кабел ли са дръпнали, не мога да кажа. Дошла е Бърза помощ и са го взели, но то е било починало“, обясни той.

Предстои да се направи аутопсия във Великотърновската болница, от която ще стане ясна причината за смъртта на момчето. Собствениците на сградата, където се е случил инцидентът, са в чужбина, поясни кметът на Раданово. Случаят се разследва от полицията в Полски Тръмбеш. Официална информация от разследващите и от прокуратурата няма. 

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 01:50

Роберто Баджо: Исках да изчезна. Беше огромен срам
Дата: 11/05, 01:30

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 11/05, 01:20

Днес е празникът на Шумен
Дата: 11/05, 01:00

На 11 май имен ден празнуват Кирил, Киро, Кирчо, Кирана, Кика, Методи
Дата: 11/05, 00:30

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия