Кадри Нова телевизия
Кола се вряза в пешеходци по време на парада на футболния клуб „Ливърпул". Информация за жертви и пострадалите още няма.
В шествието са участвали хиляди фенове, събрали се да отпразнуват 20-ата титла на отбора, съобщава Нова телевизия.

Футболистите на "Ливърпул" показаха шампионската титла от английското първенство пред привържениците си с парад на открит автобус по улиците на града. Отборът си осигури титлата през миналия месец при оставащи четири мача до края на сезона и я получи на стадиона си след равенство 1:1 срещу "Кристъл Палас" в неделя, предава БТА.
Днес футболисти и служители показаха трофея пред целия град, а на автобуса бе изписано "Наша е отново". Мърсисайдци имат вече 20 трофея от английското първенство по футбол, с което изравняват рекорда на вечния съперник "Манчестър Юнайтед", който за последно бе шампион през 2013. От тогава "Ливърпул" вдигна два пъти титлата.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Цветеслава Гълъбова за майката, която обвини сина си за трагедията в "Петрохан": Липсата на емоция направо ме застреля
Дата: 12/02, 08:29
Изчезна мъжът, който откри 3-мата мъртви в хижа "Петрохан"
Дата: 12/02, 08:29
В хижа "Петрохан" е имало книги от тибетската будистка традиция, духовна философия и съвременни езотерични практики
Дата: 12/02, 08:29
Парк “Виница“ – гражданска инициатива за повече зелени пространства в кв. Виница!
Дата: 12/02, 08:10
Здравната комисия изслушва Кирилов и шефа на НЗОК за МБАЛ "Св. Анна" - Варна
Дата: 12/02, 08:06