Редактор: Недко Петров
Стопкадри Нова Тв
Социолог хвърли бомба за Делян Пеевски. Евгения Славкова първо коментира става ли той прекалено силен и докога силата, с която разполага, ще го кара да подкрепя кабинета „Желязков“. А после обясни защо амбициите на Пеевски стигат по-далече и кога той ще бутне правителството.
_%20452x%20863.png)
Амбициите на Пеевски се издават от заявки в това отношение от самия него. Той не малко пъти е казал, че когато управлява, неговата партия управлява, и това са ясни заявки каква е неговата амбиция. Делян Пеевски е изключително силен и ние много ясно го виждаме това, и в битката с ДПС на Ахмед Доган, и по много други критерии, започна Славкова.
Аз не мисля, че другите партии не трябва да се притесняват от Делян Пеевски. Ако той реши да присъедини или да привлече някакви лица от други политически партии, смятам, че има достатъчно механизми, с които да го направи. Дали с тоягата или с моркова, ако реши да прави такова осветление, но ще се случи, добави тя.
_%20310x%20590.png)
В момента, в който Делян Пеевски приключи абсолютно битката с ДПС на Доган, и усети, че неговия електорален потенциал е нараснал, дали е втора политическа сила хипотетично, но с високи позиции, тогава той ще има своите аргументи да оттегли подкрепата към този кабинет. И да се отиде на избори, които да променят тази конфигурация и и да не се изпада в ситуация, в която да му казват за санитарен коридон, а той да бъде с такъв потенциал, който да казва: Аз съм незаобиколен фактор. Така че смятам, че Пеевски изчаква такъв момент, каза още по Нова Тв Евгения Славкова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Червено злато „събужда“ сърцето
Дата: 06/05, 21:20
Дара промени песента за "Евровизия"
Дата: 06/05, 21:11
Ангел Найденов: "Прогресивна България" ще ускори модернизацията на армията
Дата: 06/05, 21:02
Издирват 34-годишна жена, изчезнала докато разхожда кучето си в София
Дата: 06/05, 20:52