За първи път в "Муха в супата", никой не позна саботьора


04/06/2025, 21:13

Мая Иванова. Кадри: Нова ТВ

Случи се за първи път в "Муха в супата". Нито един от участниците не позна кой е саботьора. А той се оказа Георги Марков.

Само неговото име не бе посочено. Така той печели 1000 лева.

Днес участниците в кулинарното шоу трябваше да приготвят тристепенно вегетарианско меню по формулата "Зеленчуци, който не яде".

Шеф Манчев се опита да улесни кулинарите, като им предостави точни рецепти като основа в изпълнението на ястията. Звездните участници бяха разделени на два екипа от по трима души. Преди да се впуснат в готвене обаче, те ще се изправят пред едно забавно предизвикателство – рецептите, по които ще готвят, не са записани в книгите на шеф Манчев, а ще бъдат залепени на гърбовете на противниковата тройка. А през това време „Мухата“ ще действа зад гърба на всички.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп: Искам по-дълго примирие във войната между Русия и Украйна
Дата: 09/05, 07:26

630 820 евро събра благотворителният концерт, иницииран от Лили Иванова
Дата: 09/05, 07:14

ЦСКА отне второто място от ЦСКА 1948
Дата: 09/05, 07:05

Спират пети блок на АЕЦ "Козлодуй"
Дата: 09/05, 07:00

С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия