Никола Цолов: Със сигурност си струваше да пропусна моя училищен бал


Дата: 08/06, 05:00

снимка Х Никола Цолов 

Никола Цолов подкара болид от Формула 1, а официално той, заедно с бившия състезател във Ф1 Дейвид Култард, ще управляват болида RB7 в центъра на София на събитието Red Bull Showrun. 

"За мен беше незабравимо усещане, не вярвам, че може да се повтори скоро. За първи път да се кача в болид от Формула 1 е мечта, която имам от малък, и която имам възможност да сбъдна. С думи не може да се опише", каза настоящата звезда във Формула 3. "Със сигурност си струваше да пропусна моя училищен бал. Моят бал беше с болид от Формула 3 в Монако. Със сигурност исках да празнувам моето завършване с моите съученици, но понякога се правят жертви. Аз съм избрал този път. На пистата няма приятели, сложиш ли каската - искаш да победиш всички", категоричен е 18-годишният талант, допълва Bulgaria ON AIR.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Културолог: Използват шестте жертви, за да внушат на хората да не гласуват за ПП-ДБ
Дата: 10/02, 11:43

Директорът на болницата по детски болести в София Благомир Здравков подаде оставка
Дата: 10/02, 11:38

Гърнев: Дичо е фронтменът на D2
Дата: 10/02, 11:32

Първи данни от аутопсията: Детето е убито в гръб в кемпера, докато се моли по будитски обичай
Дата: 10/02, 11:30

ПСС: По високите части на планините има лавинна опасност
Дата: 10/02, 11:29

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия