Снимка Сайт на Черно море
Бивш голмайстор на Черно море прие ново предизвикателство в кариерата си.
ЦСКА 1948 подписа има нов централен нападател. “Червените” от Бистрица се подсилват с нападателя Атанас Илиев, съобщава Sportal.bg. 30-годишният таран парафира договор за три години със столичани. Той пристига в клуба като свободен агент, след като разтрогна договора си преди дни с кипърския Анортозис.
Илиев вкара осем попадения в 28 срещи в шампионата на Кипър, както и едно попадения в три двубоя за Купата на Кипър. Нападателят записа и две асистенции, като коефициентът му на полезно действие бе най-висок в тима на база времето, което прекарваше на терена.
Илиев стартира в едва осем мача от първата минута, като в тях реализира пет попадения, а влизайки в хода на мача записа още четири попадения и две асистенции.
Предвид големите финансовите проблеми на гранда от Ларнака, българинът реши да напусне Острова на Афродита и да търси ново предизвикателство. Той бе помолен от ръководството на кипърците да подпише договор с Анортозис, че ще си получи дължимите суми в следващите месеци, за да не съди клуба през лятото и да увеличи проблемите на 13-кратния шампион на Кипър.
Атанас Илиев има 16 мача и три гола за българския национален отбор, а у нас е играл още за отборите на Добруджа, Монтана, Ботев (Пловдив) и Черно море. Освен това има престой и в италианската Серия „Б“ с екипа на Асколи.
Тази седмица ЦСКА 1948 официално представи Борислав Цонев, който пристигна в отбора, след като се раздели с Арда.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Закриват емблематичната автогара „Север“ в Пловдив
Дата: 08/02, 22:10
КУБ Корпорация предоставя отстъпки за покупка на жилища от спортисти по време на Зимната олимпиада
Дата: 08/02, 22:10
Съдът отне книжката на шофьор заради дрифт пред полицаи в Пловдив
Дата: 08/02, 21:47
Саръбоюков подобри националния рекорд в скока на дължина
Дата: 08/02, 21:41
Стоичков: Не предадох България, дадох всичко от себе си и съм горд с всичко, което съм постигнал
Дата: 08/02, 21:37