кадър: Макс спорт
Волейболистите от националният отбор на България постигнаха много трудна втора поредна победа в тазгодишната Лига на нациите. Момчетата на селекционера Джанлоренцо Бленджини надделяха изключително драматично Германия с 3:2 (25:22, 22:25, 25:19, 23:25, 15:12) в третата си среща от Група 1 на Лигата, игран тази нощ пред близо 12 000 зрители в зала "Сентър Видеотрон" в Квебек (Канада).
Така българските "лъвове" имат 2 победи, 1 загуба и 5 точки във временното общо класиране на комерсиалната надпревара. За Германия това пък е трета поредна загуба с 2:3 гейма, като имат 3 точки, предава Спортал.
Тази вечер (15 юни) от 21,30 часа българско време Бундестимът ще излезе срещу олимпийския шампион Франция за последния си мач на турнира. След това от 01,00 часа след полунощ България ще приключи с двубой срещу домакините от Канада.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Павел Серафимов - Спароток: Ние сме наистина уникален народ
Дата: 28/06, 23:23
Ограничават движението в участъка от път I-9 Обзор - Слънчев бряг от утре
Дата: 28/06, 23:13
Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Дата: 28/06, 22:591 Коментар
Стармър се интересува от поста генерален секретар на НАТО
Дата: 28/06, 22:421 Коментар
Дрон е бил забелязан над лагера на Мексико на фона на опасения от шпионаж на отбора
Дата: 28/06, 22:27