Кадър Фб
Лили Иванова накара хиляди да стоят под дъжда и да я аплодират силно при изпълнението на най–знаковите й песни, предаде 24 часа.
Примата на българската естрада взе участие във втората вечер на фестивала "Франкофоли", който се провежда на Гребната база в Пловдив. Мнозина дойдоха специално за нея. Тя се появи с малка черна рокля и с високи токчета.
"Като статуетка е", коментираха жени от публиката и притихнаха, когато запя "Искам те".
"Боже, какъв глас на тия години", възхищаваха й се верни фенки. В това време капките дъжд зачестиха, но никой от присъстващите не пожела да си тръгне.
Още в https://www.24chasa.bg/ozhivlenie/article/20761056
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 07/05, 04:40
Хороскоп за четвъртък: Телец - ангажименти; Рак - спокойствие; Везни - кратко пътуване; Скорпион - проблеми; Водолей - внимание
Дата: 07/05, 04:30
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 04:00
Лятна занималня „Шампиони и приятели“ – лято, изпълнено с игри, спорт и нови приятелства!
Дата: 07/05, 04:00
На днешната дата в историята
Дата: 07/05, 04:00