кадри bTV
редактор Веселин Златков
В сутрешния блок на bTV зрителка разказа със снимки за неприятна тенденция на плажа на Златни пясъци. Както телевизията вече няколко пъти подчерта, цените на шезлонгите и чадърите там е най-високо от цялото Черноморие през този сезон.
Това води до пълно задръстване на свободните зони, които са оставени по закон. Чадърите си стоят свободни, а „безплатния” пясък е зает и от големи групи деца, най-вече украинчета.
Автор на сигнала е Румяна Цветкова, като от думите на водещите не стана ясно, дали тя просто регистрира съществуващия проблеми или има конкретни претенции организацията на плажа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Външно получи нота от посолството на Иран за възможното разполагане на самолети на ВВС на САЩ на Безмер
Дата: 21/07, 20:13
Запрянов: През февруари нотата на САЩ за самолетите беше за невоенен характер, сага е с военен характер
Дата: 21/07, 20:051 Коментар
Актуализирано: 7-годишно дете с аутизъм се изгуби в Морската градина във Варна и бе открито
Дата: 21/07, 19:53
Откриха обесен шефът на VIP терминала на "Шереметиево", обслужил последния полет на Пригожин
Дата: 21/07, 19:514 Коментара