Всички пътуващи по АМ "Хемус" са предупредени за днес и утре


27/06/2025, 07:13

Снимка: АПИ

Между 8 и 19 ч. днес и утре - 27 и 28 юни, ще се премахва крайпътна растителност в посока София между км 0 и 21-ви км при пътен възел „Жерково“ на АМ „Хемус“. 

За изпълнение на дейностите поетапно в аварийната лента ще бъде разположена техника и шофьорите е необходимо да се движат с повишено внимание и съобразена скорост, предупреждават от Агенция „Пътна инфраструктура“. 

Трафикът ще преминава без ограничения в активната и изпреварващата лента.

Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите да карат внимателно, да спазват правилата за движение и ограничението на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи. 

Да не се използват аварийните ленти по автомагистралите за по-бързо придвижване при натоварен трафик. По този начин се възпрепятства преминаването на превозните средства със специален режим на движение в случай на инцидент.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тръмп: Искам по-дълго примирие във войната между Русия и Украйна
Дата: 09/05, 07:26

630 820 евро събра благотворителният концерт, иницииран от Лили Иванова
Дата: 09/05, 07:14

ЦСКА отне второто място от ЦСКА 1948
Дата: 09/05, 07:05

Спират пети блок на АЕЦ "Козлодуй"
Дата: 09/05, 07:00

С превалявания и максимални 18 градуса във Варна на 9 май
Дата: 09/05, 06:00

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия