Кадър Инстаграм
Валерия Георгиева от „Ергенът 2“ заблестя с бижута за хиляди левове, които са ѝ подарък от любимия ѝ Ваньо Алексиев.
Eргенката показа изключително луксозен вкус по време на италианската си ваканция. Красавицата, любимият ѝ мъж, както и приятелката ѝ Айлин Бобева се отдадоха на екзотично пътешествие в Капри и там Валерия показа накичената си ръка, ядейки сладолед, видя „Уикенд”. Те се повозиха на хеликоптер, яхта и посетиха още куп луксозни места на острова. Не за първи път бизнесменът задоволява капризите на красавицата. За 27-ия си рожден ден тя получи букет от стотици рози и колие на луксозна марка бижута, а сега я закичил с гривна и пръстен на „Картие” и още една гривна на „Ван Клиф”.
На снимката Валерия носи три емблематични бижута: Cartier Juste un Clou – класическа гривна от жълто злато с диаманти, чиято цена е приблизително 28 000 лв., Van Cleef & Arpels Vintage Alhambra – гривна с 5 мотива от 18-каратово злато и диаманти, на стойност 34 300 лв.
Към тях е добавен и стилен пръстен с диаманти, който завършва луксозната визия. Проверка на „Уикенд”, цитирана от hotnews.bg, показа, че пръстенът „пирон” на „Картие” струва около 7000 лева. Това е само на едната ръка на победителката от втория сезон на „Ергенът”, като не броим скъпия ѝ часовник „Ролекс”, колие „Картие” и кецове „Шанел” за 3000 лева.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Екип на пожарната във Вълчи дол спаси над 20 животни от горяща постройка
Дата: 08/05, 17:19
Жена от Пловдив намери и върна загубен портфейл с над 1000 евро
Дата: 08/05, 17:13
Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00
Рубио: Трябва да получим отговор от Иран за прекратяване на войната
Дата: 08/05, 16:48
Временно затварят част от бул. „Осми Приморски полк“ във Варна утре
Дата: 08/05, 16:35