Ивайло Мирчев защити Цънцарова в парламента


Дата: 19/12, 12:15

кадри bTV

редактор Веселин Златков

По време на разгорещен дебат за свалянето на охраната от НСО на Борисов и Пеевски, депутатът от ПП-ДБ Ивайло Мирчев повдигна темата с „уволнението”, както го нарече той на журналистката от bTV Мария Цънцарова. Той заяви, че решението за изваждането ѝ от сутрешния блок е под натиск от лидера на ДПС-НН Делян Пеевски под натиска от мобилен оператор, който заплашва да не рекламира в bTV.

Мирчев заяви също, че управляващите искат да превърнат журналистите в „държачи на микрофони”, а за шефове на новините се назначават „кебапчии”.

Редактор "Екип на Петел"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Дебнат за джигити по магистралите и с небрандирани полицейски коли
Дата: 20/12, 10:00

Коледните празници наближават: Варненци пазаруват желани подаръци за цялото семейство от магазин "Фемили" на ул. „Д-р Анастасия Железкова“ 35
Дата: 20/12, 10:00

Над 20 години дарителство в А1
Дата: 20/12, 10:00

Мартин Димитров от ПП-ДБ: Най-подходящ за служебен премиер е Андрей Гюров
Дата: 20/12, 09:50

Планински спасители: Взимайте "котки", снежната покривка е заледена и е много хлъзгаво
Дата: 20/12, 09:40

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2025 | Пълна версия