кадри Нова телевизия
редактор Веселин Златков
След като еднозначно стана ясно, че Гала ще се върне в „На кафе” през септември, панелистите ѝ съвсем се развихриха. Без шефката и без големи знаменитости, които биха дали интервю само на нея, предаването взе да става по-различно. Водещите му например все по-често си позволяват злободневни политически коментари, които традиционно са табу при Гала. Другата промяна е възможността всеки да си импровизира на воля.
Естествено, от последното се възползва най-пълноценно Дарин Ангелов.

В сряда той разигра чуден етюд, в който си слагаше червило, докато обявява следващата тема в „На кафе”. Изпълнението му се получи наистина смешно, като беше озвучено и от смеха на колежките му зад кадър. Те просто не издържаха на гледката и се разхилиха една след друга.
Дарко се справи добре и с предизвикателството сам да не прихне, особено като се има предвид, че си беше напъхал главата в стара машина за къдрене.

„Трудно се съчетават ангажиментите през лятото. Аз затова искам, като свърши сезона, да нямам ангажименти. Каквото си вършил, вършил...”, сподели след това актьора, който май изглежда, че е пред прегаряне преди почивката на предаването.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Всички видове изтребители в родната ни армия ще бъдат в небето днес за Денят на храбростта
Дата: 06/05, 10:26
Пролетен фестивал ще се проведе днес в Морската градина на Варна
Дата: 06/05, 10:18
Началникът на отбраната адмирал Емил Ефтимов: За балистична заплаха ще разчитаме на колективна защита
Дата: 06/05, 10:081 Коментар
Президентът Йотова: Най-важната дума днес е "благодаря"
Дата: 06/05, 10:001 Коментар
Във Варна се състоя ритуал по тържественото издигане на флага на Военноморските сили
Дата: 06/05, 09:501 Коментар