Отпускат 600 хиляди лева за спешния ремонт на Плувен комплекс "Приморски" във Варна


Дата: 03/07, 18:52

Булфото, илюстративна

В общинския бюджет за 2025 година да бъдат включени 600 хил. лева за спешен ремонт на Плувен комплекс „Приморски“. Това гласува финансовата комисия към местния парламент, пише "Морето".

Извършването на дейностите е наложително във връзка с направеното от РЗИ предписание през месец май. Тогава инспекцията установи проблеми по отноешение техническо състояние на басейн „Юлиян Русев“ и прилежащата инфраструктура.

Комплексът се ползва целодневно както от граждани, така и от 19 варненски клуба, по утвърден график. Той е съобразен с действащи безвъзмездни договори, подписани между клубовете и Община Варна.

В комплекс „Приморски“ се провеждат състезания от национален и международен мащаб по съответните видове плувни спортове. Предвид предстоящия активен състезателен сезон обектът няма да бъде затварян.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 19/02, 08:00

Александър Сано: Търся законна форма на протест за сметките за тока
Дата: 19/02, 07:58

Предстои леко затопляне
Дата: 19/02, 07:50

Здравко Василев: Ако са пуснали спасителен плот, изчезналите рибари могат да издържат 72 часа и в това време
Дата: 19/02, 07:37

Служебното правителство с премиер Андрей Гюров се очаква да положи клетва пред Народното събрание
Дата: 19/02, 07:25

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия