Булфото, илюстративна
В общинския бюджет за 2025 година да бъдат включени 600 хил. лева за спешен ремонт на Плувен комплекс „Приморски“. Това гласува финансовата комисия към местния парламент, пише "Морето".
Извършването на дейностите е наложително във връзка с направеното от РЗИ предписание през месец май. Тогава инспекцията установи проблеми по отноешение техническо състояние на басейн „Юлиян Русев“ и прилежащата инфраструктура.
Комплексът се ползва целодневно както от граждани, така и от 19 варненски клуба, по утвърден график. Той е съобразен с действащи безвъзмездни договори, подписани между клубовете и Община Варна.
В комплекс „Приморски“ се провеждат състезания от национален и международен мащаб по съответните видове плувни спортове. Предвид предстоящия активен състезателен сезон обектът няма да бъде затварян.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Полицията спря автомобил с чужда регистрация заради колан, шофьорът се оказа без книжка
Дата: 09/08, 20:19
Бъдещето на Центъра за асистирана репродукция под въпрос
Дата: 09/08, 20:07
Флагман: Убийството на Слънчев бряг е заради спор за Путин
Дата: 09/08, 19:531 Коментар
Според Костадинов и над Девня имало 2 дрона
Дата: 09/08, 19:511 Коментар
Денков: Неонацистки мрежи набъбват необезпокоявани като мащаб и вреди в България
Дата: 09/08, 19:412 Коментара