кадър: edgeAI, X
Бен Шелтън бе на ръба на нервен срив, след като водеше с 40:0 в десетия гейм на третия сет от мача си срещу Ринки Хиджиката от Австралия в последния мач от втория кръг на тазгодишното издание на “Уимбълдън”, но реферите на двубоя решиха да го прекратят поради настъпващата тъмнина, предаде Спортал.
Американецът бе спечелил първите два сета с 6:2 7:5 и водеше в третия с 5:4, което означаваше, че той имаше цели три мачбола пред себе си и логично съдийското решение предизвика крайно напрежение на корта.
Така срещата ще се доиграе на следващия ден - 4-и юли (петък), и определено, ако Шелтън загуби, това ще влезе в историята като едно от най-куриозните отпадания в турнира от “Големия шлем”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Депутатите излязоха в нова почивка заради липса на кворум
Дата: 05/02, 12:49
Задържаха над 14 тона недекларирани зеленчуци на МП Лесово
Дата: 05/02, 12:42
Криминален журналист: Има слухове, че Калушев е бил привлечен за сътрудник в ДАНС, което няма как да знаем
Дата: 05/02, 12:40
Млад моторист без книжка е в тежко състояние след удар в пътен знак
Дата: 05/02, 12:24
Жена на 79 години от Каспичан е хвърлила на ало измамници 7000 лева
Дата: 05/02, 12:19