Снимка: Пиксабей, илюстративна
Хванаха мъж от Варна да кара мотор, за който има наложено наказание. В сряда надвечер автопатрул на Четвърто РУ забелязва мотоциклет без поставена регистрационна табела.
След подаване на светлинен и звуков сигнал, водачът на превозното средство не се е подчинил, като е ускорил скоростта и не спрял, за да му бъде извършена инспекция, съобщават от ОД на МВР - Варна.
Последвала гонитба, като служителите на реда успели да го настигнат и установят, че мъжът е известен на полицията и управлява мотоциклета си в едногодишен срок на наказанието му като неправоспособен водач.
Задържан е за срок до 24 часа и срещу него е образувано бързо полицейско производство.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Португалия отнесе Узбекистан, Роналдо пише история
Дата: 23/06, 22:22
Има сигурно решение за високия холестерол
Дата: 23/06, 22:00
Харалан Александров: ГЕРБ съчувства на ПБ, но Радев няма да счупи рекорда на Борисов
Дата: 23/06, 21:581 Коментар
Комарите вече тормозят целогодишно гърците
Дата: 23/06, 21:441 Коментар