Снимка: Булфото
Шофьорът, влязъл с кола в заведение, след което загинаха трима души, е задържан за 72 часа, съобщава bTV.
Инцидентът от тази нощ в Разград бе предизвикан от 19-годишен водач.
Около 01:36 часа тази нощ на тел. 112 е получен сигнал за инцидент на ул. „Грънчарска“ в града.
Служителите на реда установили, че младежът, който карал колата на баща си, изгубил контрол над автомобила и блъснал посетители в заведение.
На място са загинали трима мъже – на 58, 62 и 64 години. 58-годишният е гражданин на Северна Македония, постоянно пребиваващ в България.
Водачът е тестван за алкохол и наркотици, пробите му са отрицателни. Взети са и кръв и урина за химическо изследване. Той е с чисто съдебно минало и няма глоби.
По случая е образувано е досъдебно производство.
Жителите на Разград настояват за повече полицейско присъствие в района.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Божанов, ДБ: Бюджетът е без реформи и с тревожно увеличение на разходите
Дата: 27/06, 19:29
Керязов: Ще има увеличение на парите за спорт в новия бюджет, но няма да са 30 процента
Дата: 27/06, 19:24
Лора Христова грабна златото в „Старта на звездите“ в Италия
Дата: 27/06, 19:13
За да не загубят войната: Руските националисти призоваха Путин да хвърли атомна бомба в Украйна и да убие Зеленски
Дата: 27/06, 18:591 Коментар