Не я мислете Зейнеб, не тъгува за БТВ


07/07/2025, 15:22

кадри Инстаграм/Зейнеб Маджурова

редактор Веселин Златков

След като вече е пределно ясно, че Зейнеб Маджурова няма да се връща в предаването „Преди обед” по bTV, мнозина се запитаха какво се случва с нея. Макар телевизията още да не е обявила официално промяната, нито пък самата водеща да е казала нещо по темата, нещата изглеждат решени.

Може би в отговор на мълвата, Зейнеб пусна публикация в Инстаграм. От снимките, към които няма посочена точна локация, става ясно, че тя не е изпадвала в особена криза, че евентуално няма да е част от пренаселения ефир в „Преди обед”.

„Здравей, понеделник!”, пише Маджурова към кадрите, от които става ясно, че е на голяма луксозна яхта някъде в Средиземно море. Вероятно снимките ѝ са предизвикали доста завист сред колегите ѝ.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Никола Цолов с бронз на картинг шампионата по издръжливост в Хасково
Дата: 21/04, 23:21

Половин Шумен остана без вода днес след поредна авария
Дата: 21/04, 23:14

Трафик нюз: 22-годишният, задържан за убийството на баща си в Пловдив, е направил частични самопризнания
Дата: 21/04, 23:07

ЦСКА удари с 2:1 Лудогорец за Купата
Дата: 21/04, 23:001 Коментар

Дете е пострадало леко при катастрофата между двата трамвая в София
Дата: 21/04, 22:57

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия