Георг Георгиев: За опозицията Пеевски и Борисов са виновни и за времето


10/07/2025, 08:33

кадър bTV

редактор Веселин Златков

Опозицията е фиксирана върху Борисов и Пеевски, за тях те са виновни и за това, че времето се е влошило, това заяви по bTV министърът на външните работи Георг Георгиев. Той заяви също, че „Ново начало” е отговорна партия и без нея е нямало да сме в еврозоната.

„Поведението на ПП-ДБ ме обърква”, призна Георгиев, като обясни, че няма логика от една страна да подкрепят въвеждането на еврото, заедно с това повдигат въпроса за вот на недоверие към правителството.

Министърът коментира също, че няма „никаква сензационност” в случката с бележката, която Бойко Борисов получи по време на брифинга на ГЕРБ, посветен на приемането ни в еврозоната.

„Европейският проект е жив. Приемането ни еврозоната е важно не само за България, а и за самата еврозона”,заяви Георг Георгиев.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Спецакция на СДВР: 19 арестувани
Дата: 09/05, 16:03

Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 15:50

Емил Дечев: МВР-служители изскачат в архива на Петьо Еврото
Дата: 09/05, 15:45

Костадинов алармира: 3-ма мъже с пръти нападнаха участници на "Безсмъртния полк"
Дата: 09/05, 15:26

Пламен Китипов: Заплатата на главния архитект на Варна е запорирана по искане на общината
Дата: 09/05, 15:24

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия