кадър: Спортал
Националът Марин Петков е на мнение, че Левски е надиграл Апоел (Беер Шева) в първия си мач от Лига Европа, но липсата на завършващ удар е лишил “сините” от успеха при равенството 0:0. Крилото смята, че ако тимът покаже същата енергия, има сериозни шансове за краен успех след реванша, предаде Спортал.
“Мисля, че първото полувреме бяхме много по-добре от тях, но в последната фаза действахме прибързано. Вярваме в решенията на треньора - каквото той реши, ние го следваме. Трябва да покажем същата енергия и себераздаване и да вкараме гол и да не допуснем. Апоел не са отбор за подценяване, създадоха проблеми, но мисля, че имаме добри шансове да се поздравим с успех, ако покажем същата игра”, каза Петков.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Петьо Петров - Еврото може да се намира на три места
Дата: 28/06, 19:44
Гълъб Донев: Не разплащаме поръчки, които крият корупционен риск
Дата: 28/06, 19:37
Николов: В район „Приморски” във Варна установихме нещо доста по-притеснително от случая „Баба Алино”
Дата: 28/06, 19:16
Валентин Сурталов от Крапец пробяга благотворително 161,5 км за 24 часа
Дата: 28/06, 19:16
Диана Русинова с версия за инцидента с валяк в Кресненското дефиле
Дата: 28/06, 19:05