Пиксабей
Наскоро Марк Зукърбърг предсказа, че смартфоните няма да бъдат вече кралете на личните технологии, споделяйки, че устройства като интелигентните очила вероятно ще поемат ролята на преобладаващото лично устройство за обикновения човек, предаде womаn.bg
Изпълнителният директор на Meta предлага програмата за интелигентни очила от години, подчертавайки, че технологията с интегриран изкуствен интелект може да прави снимки и да извършва разговори без използване на ръце, да превежда в реално време и да предоставя информация в реално време за непосредствената среда на човека.
„Мисля, че тенденцията в компютърните технологии е да стават по-вездесъщи, по-естествени, по-социални", каза Марк в интервю. „Мисля, че интелигентните очила вероятно ще бъде следващата основна платформа след телефоните."
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
КФН и омбудсманът предлагат промени в застраховките на мотористите
Дата: 05/05, 20:20
Откриха тялото на млад мъж в горичка край Гребната база в Пловдив
Дата: 05/05, 20:12
Наградиха медалистите и треньорите на БК "Ивайло Маринов"
Дата: 05/05, 20:07
Трайков: Осигурени сме с горива, имаме резерви за критичен сценарий
Дата: 05/05, 20:02
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 05/05, 20:00