Булфото
Излезе второто класиране за гимназиите. 1576 места останаха свободни в училищата в столицата, като такива има дори в най-желаните.
Учениците, които искат да се възползват от тези места трябва добре да преценят шансовете си, защото трябва да се отпишат от училището, в което вече са записани и да подадат документи отново. Така могат да изгубят мястото си. За свободните места могат да кандидатстват и ученици, които досега не са се записали никъде, предава БНТ.
Документи за третото класиране се подават на 28 и 29 юли. Ще има и четвърти централизиран етап на класиране.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Нов случай на СПИН в Горна Оряховица
Дата: 24/06, 10:03
Без вода днес във Варна и региона
Дата: 24/06, 09:57
Варненец с 3 промила блъсна паркирани коли и заплаши потърпевшите с пистолет
Дата: 24/06, 09:52
Делян Добрев вече не е депутат – парламентът прие оставката му
Дата: 24/06, 09:491 Коментар
Жители на Хисаря блокират пътя Карлово-Пловдив
Дата: 24/06, 09:45