снимки: AP
Англия и Франция с предупреждение за гигантски вълни
От миналата седмица в Англия са притеснени от бурното време и бурните приливи и отливи. Силни ветрове продължават да се вихрят в западната част на острова, съобщи БТА.
_300x465.jpg)
Метереолозите предупреждават, че поривите на вятъра ще достигнат до 113 км/ч, придружени с изключително големи вълни.
Агенцията по Околната среда изказа притесненията си за наводнения, които могат да доведат до опасност за живота на хората и имуществата им в графство Дорсет в югозападна Англия.
_283x465.jpg)
Огромни вълни заляха и южната част на Уелс и трима души са починали през изминалата седмица, включително и мъж, чийто скутер паднал в река в Охфорд, Южна Англия.
_322x465.jpg)
Гигантски вълни се вихрят и във Франция. В Югозападната част на страната се очаква времето да продължи да бъде опасно и хората са предупредени да внимават в бурните атмосферни условия.
_309x465.jpg)
_309x465.jpg)
_274x465.jpg)
Лекар от Варна: Новите правила за телемедицината са административен абсурд
Дата: 13/05, 11:29
Стопанин наби ВиК инкасатор в Недан
Дата: 13/05, 11:221 Коментар
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 13/05, 11:20
Почина едно от най-твърдите момчета от екшън филмите от 80-те: Доналд Гиб от "Кървав спорт"
Дата: 13/05, 11:17
Три дигитални карти точно локализират преместваемите, сезонните и кратковременните обекти в центъра на Варна
Дата: 13/05, 11:16