кадри bTV, Инстаграм
редактор Веселин Златков
Победителката в „Мастършеф” Марианна Александрова заяви по Радио Варна, че според нея е парадокс, че българите избират да почиват на море в Гърция, а не по нашето Черноморие. Варненката, която е преподавател по туризъм, обясни, чу тук е много по-евтино, а и плажовете ни са по-хубави по нейно мнение.
„Обиколихме с мъжа ми Крит и аз през цялото време мрънках, че за същите пари можехме да почиваме много по-дълго на Шкорпиловци или в Китен”, разказа шеф Марианна, като допълни, че нея лично в Гърция е привличат предимно културните обекти.
Според нея българите предпочитат да ходят в Гърция от комплекси. „Има изградена култура на недоверие към родните услуги”, коментира тя.
Александрова призова да проявим повече граждански патриотизъм, точно както правят гърците. Тя коментира, че несъвършенствата на плажовете в чужбина се приемат за екзотика, а тук се нападат в социалните мрежи и медиите. „Много хора смятат, че критиките помагат, но не винаги е така”, каза още победителката в „Мастършеф”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Проф. Чорбанов: Хантавирусът не е заплаха за масова епидемия, у нас трябва да се тревожим за морбили
Дата: 10/05, 09:25
Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 10/05, 09:20
Товарен кораб е ударен от неидентифициран проектил край Доха
Дата: 10/05, 09:19
Земетресение от 3.5 по Рихтер в Румъния
Дата: 10/05, 09:18
Близо 12% от населението у нас живее без достъп до медицинска помощ
Дата: 10/05, 09:13