Булфото
Пожар пламна в сухи треви и храсти между Сливен и Твърдица, в района на кариерата. Огънят е овладян бързо благодарение на координирани действия.
Пламъците лумват в непосредствена близост до натоварения Подбалкански път, а гъст дим бързо обхваща пътното платно и създава сериозен риск за трафика. На място незабавно пристигат екипи на пожарната служба в Сливен, предаде БНТ.
В ключов момент към гасенето се присъединяват и няколко доброволци, които спират автомобилите си, за да помогнат на огнеборците. Тяхната намеса се оказва решаваща за бързото справяне с огнището. Благодарение на съвместните усилия, огънят е овладян преди да се разпространи и не се налага пълно затваряне на движението по ключовия път.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар
Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 01:14
9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00