Кадър Ютуб
Том Ханкс избра и тази година Гърция за лятната си ваканция. Холивудската звезда се наслаждава на почивката си на Цикладите, конкретно на остров Наксос.
Известният актьор, който получи гръцко гражданство преди 5 години, има специална любов към страната и заедно със съпругата си Рита Уилсън се сдобиха с къща в Антипарос, информира Нова ТВ.
По време на престоя си на остров Наксос двамата посетиха традиционна таверна, където се насладиха на вечеря с добри приятели.
В края на вечерта холивудската звезда пожела да поздрави персонала на ресторанта за гостоприемството и месните деликатеси, които имаше възможност да опита и се озова в кухнята.
Там беше посрещнат с ентусиазъм от целия екип на ресторанта, като известният актьор позира пред камерата за спомен с тях. Кадърът беше качен във Facebook акаунта на таверната.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Доцова: Новото правителство е знак едновременно за промяна и за стабилност
Дата: 08/05, 22:29
Тръмп обяви 3 дни примирие между Русия и Украйна
Дата: 08/05, 22:05
Над 4000 антични предмета са иззети при спецоперация на ГДБОП и ДАНС, задържани са четирима
Дата: 08/05, 21:57
Няма замърсяване на водата във водоизточниците в свищовското село Вардим
Дата: 08/05, 21:40
Николай Копринков е назначен за началник на политическия кабинет на премиера
Дата: 08/05, 21:36