Снимка: АПИ
Между 7 и 17 ч. утре и в петък (6 и 7 август) движението в посока Благоевград от 37-и до 56-и км на АМ „Струма“ поетапно ще се осъществява в активната лента.
Временната организация на движение е за извършване на геодезическо заснемане във връзка с предстоящ ремонт на асфалтовата настилка на участъка на територията на областите Перник и Кюстендил.
По време на работата ще се ограничава преминаването в аварийната и изпреварващата лента на магистралата, предупреждават от Агенция "Пътна инфраструктура".
Необходимо е шофьорите да карат внимателно и да следват пътната сигнализация, правилата за движение и ограниченията на скоростта, да не предприемат рискови изпреварвания, с които застрашават безопасността на всички останали пътуващи.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 07/05, 20:50
Калоян Методиев: Кабинетът на Радев е катастрофален. 50 % са свързани с Радев, 50 % с Пеевски
Дата: 07/05, 20:411 Коментар
Министерството на туризма: Черноморието е подготвено за летния сезон
Дата: 07/05, 20:40
Калоян Методиев: Гълъб Донев няма капацитет за финансов министър
Дата: 07/05, 20:33
Масови съкращения в Русе, 15 % остават без работа
Дата: 07/05, 20:28