кадър: Диема спорт
Отборът на Левски победи с 1:0 Сабах в първи мач от третия квалификационен кръг на Лигата на Конференциите. Победното попадение отбеляза юношата на "сините" Борислав Рупанов. Голът дойде буквално в последните секунди на мача, след като нападателят засече центриране на Мазир Сула в 99-ата минута при дадено продължение от осем минути.
Домакините имаха териториално предимство и повече атаки в рамките на целия мач, но азерите демонстрираха много стабилна и дисциплинирана игра и показаха, че не бива да бъдат подценявани. Все пак българите успяха да зарадват препълнения стадион "Георги Аспарухов" в самия край на срещата, а сега ще трябва да се подготвят за още по-сериозна битка на реванша след седмица, предаде Спортал.
Победителят от битката между Левски и Сабах ще се изправи срещу нидерландския АЗ Алкмаар или Вадуц от Лихтенщайн в последния плейофен кръг. Който успее да надделее ,ще се класира за основната фаза на турнира.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Коларова за Радев: Див популизъм!
Дата: 22/06, 09:53
Григор Димитров: Много съм добър в сгъването на дрехи
Дата: 22/06, 09:50
Финансист: Значимостта на долара намалява
Дата: 22/06, 09:47
Вицепремиерът Атанас Пеканов: Държавата не е против санкциите срещу Русия, ако те не са в наш ущърб
Дата: 22/06, 09:38
523 млн. лева стоят във Фонда за пътна безопасност, а жертвите на катастрофи растат
Дата: 22/06, 09:25