снимка: Агенция "Митници"
Интензивен е трафикът на вход за леки автомобили на ГКПП 'Кап..Андреево'' на границата с Република Турция, съобщават от „Гранична полиция“.
Натоварено е и движението на границата с Република Сърбия на вход и изход за леки автомобили на ГКПП ''Калотина''.
Продължава основният ремонт на българския участък на Дунав мост при Русе, поради което е въведена временна организация на движението. Преминаването се осъществява в една лента с пропускателен режим, който се регулира от служители на фирмата-изпълнител. Трафикът е интензивен на ГКПП "Русе" на вход за леки автомобили.
Възстановено е движението през ГКПП "Станке Лсичково" на границата с Република Северна Македония в двете посоки. Движението е нормално и на останалите гранични контролно-пропускателни пунктове.
На пътя от гръцка страна по дестинацията Рудозем-Ксанти се извършват строителни дейности. Гръцките власти са поставили табели, на които е указано, че теренът е строителна площадка и не се допуска влизането на външни лица в обекта. През граничните преходи в района на Маказа, Златоград и Ивайловград е разрешено преминаването само на леки коли и микробуси до 3,5 тона, предаде БТА.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Антон Кутев: Логиката на новите лица е, че имаме нужда от бързи действия
Дата: 08/05, 20:18
Изтеглени са близо 93% от левовите банкноти и монети
Дата: 08/05, 20:09
Бойко Рашков: Не мога да повярвам, че това е същият човек, който излезе на площада с вдигнат юмрук и каза: „Мутри вън!“
Дата: 08/05, 19:541 Коментар
40 милиона са вече подписите за изгонването на Мбапе от Реал Мадрид
Дата: 08/05, 19:43