Бетоновоз, пикап и микробус се обърнаха край Поморие, изнасят на носилки ранени


10/01/2014, 15:13

Верижна катастрофа между бетоновоз, Форд Транзит и пикап "Пежо" стана днес, около 12:30 часа на входа на Поморие. По първоначални данни "Форд”-ът се е сблъскал челно с бетоновоза, който обръщайки се странично на пътното платно повлича след себе си и „Пежо"-то. При преобръщането се разлива и част от превозвания бетон, информира Флагман.бг.

Според очевидци причината за катастрофата е превишената скорост. "Сблъсъкът беше жесток. Положението е много тежко, дано пострадалите да оцелеят", казаха свидeтели на тежкото ПТП. 

По предварителна информация няма сериозно пострадали от "Пежо"-то, но водачът на "Форд"-a е в тежко състояние и е откаран в МБАЛ – Бургас, а шофьорът на бетоновоза все още е затиснат в купето му. Към момента служители от „Пожарна безопасност и защита на населението” се опитват, чрез разрязване да го извадят от там. 

Заради катастрофата пътят е в стъкла, а задръстването в района става все по-голямо. На място има няколко линейки и патрулки. Пътуващите от Бургас да заложат на пътя през Лъка.

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Първи проверки по морето: 11 установени нарушения по плажове и в заведения
Дата: 26/06, 23:45

Софийската градска прокуратура разследва ОПГ за имотни измами във Варна
Дата: 26/06, 23:22

Тройният концерт на Бетовен събира три световни звезди на юбилейното издание на „Варненско лято“
Дата: 26/06, 23:13

Нетаняху: Израел ще запази присъствието си в Южен Ливан, докато "Хизбула" не си предаде оръжията
Дата: 26/06, 23:05

Норвегия 1:3 Франция на почивката след хеттрик на Дембеле
Дата: 26/06, 22:56

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия