БТВ сложи Велева като буфер между Харизанов и Слави Василев


14/08/2025, 08:04

кадър bTV

редактор Веселин Златков

Политическите анализатори Георги Харизанов и Слави Василев често се появяват заедно в телевизионните студиа и споровете между тях са вече пословични. Първият като цяло защитава позицията на ГЕРБ , вторият - на президента Радев. При последния дебат между тях по темата за държавните имоти за продан, от bTV решиха буквално да ги разделят, поставяйки между тях Валерия Велева, известна като експерт по ДПС.

Постановката в студиото стана смехотворна, както за зрителите, така и за тримата гости. Още в началото на разговора, воден от Мария Цънцарова, Харизанов и Василев взеха да се заяждат и за Велева не остана нищо, освен да се усмихне и да констатира:

„Това се очакваше!”

По конкретната тема Велева заяви, че идеята държавата да се освободи от 4400 имота е грешка, Харизанов я нарече „глупост”, а Слави Василев я определи като опит за грабеж.

После тримата анализатори завиха към спор по принцип за Радев, ГЕРБ и Пеевски, кой на кого е алтернатива и кой взема решенията. В него Валерия Велева и Георги Харизанов се обединиха срещу Слави Василев, като го обвиниха, че прави реклама на президента като политически лидер.

Добави Petel.bg в Google

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на [email protected]. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Двама мотористи пострадаха при катастрофи в Кърджалийско
Дата: 11/05, 17:04

Министър Георги Пеев изиска подробни доклади за безопасността в жп транспорта
Дата: 11/05, 17:00

Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 11/05, 16:50

Официално откриване на сграда C-max center - Варна
Дата: 11/05, 16:50

"Монти Мес" отваря ново заведение за храна за дома и офиса във Варна
Дата: 11/05, 16:50

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия