кадър Нова нюз
редактор Веселин Златков
Превръща се в тенденция семейства, които работят в големите градове, да търсят жилища в близки по-малки населени места. Това каза по Нова нюз брокерът на недвижими имоти Гергана Цанкова. Тя обясни, че ковид пандемията е променила мисленето ни по отношение на жизнената среда. Затова мнозина вече предпочитат да живеят извън града.
Цанкова коментира също, че както по официални данни, така и от нейния личен опит, у нас има растящо търсене, което балансира високите цени и ниските лихви по кредите, които предлагат банките.
Според нея е напълно логично мнозина да правят сделки с натрупани пари в брой преди въвеждането на еврото. Това са готови спестявания, хората се подгогвят да посрещнат неизвестното, заяви Цанкова.
Брокерът каза също, че не очаква катаклизми на имотния пазар след въвеждането на общата валута. Тя призна, че в момента може само да се гадае, какъв ще е ефектът от еврото, но личните ѝ очаквания са за умерен ръст на цените.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Иво Христов: Няма да има 100 дни толеранс, очаквам отпор на всички нива
Дата: 09/05, 10:37
Хаос по летищата в Европа заради нови гранични правила и недостиг на гориво
Дата: 09/05, 10:31
Проф. Христова за борбата с кърлежите: Задушаването им с мазнина не помага
Дата: 09/05, 10:19
Радев: Разбира се, че ще оставим Георги Кандев, той доказа своите качества
Дата: 09/05, 10:111 Коментар
Полицията издирва 71-годишния Антон от Перник
Дата: 09/05, 10:09