кадър Нова телевизия
редактор Веселин Златков
Най-добрата българска гимнастичка Стилияна Николова показа петте медала от световното в студиото на Нова телевизия. Тя призна, че е доста уморена, но сега следват 2-3 седмици, в която програмата ѝ максимум е да си почива - без тренировки, без зала, без уреди.
Стилияна призна, че нейните предпочитания за почивка са екстремни изживявания. Тя вече се е гмуркала в Червено море, иска ѝ се да скочи с парашут, но засега това остава за по-късен етап.
Грацията ни разкри също, че след художествената гимнастика иска да стане филмова актриса. Тя каза, че ѝ се играе всичко, включително и отрицателни роли във филми на ужасите.
„Ужасно много са хората, които стоят зад успеха на световното и петте медала - лекари, физиотерапевти, хореографи, цялата федерация”, заяви Стилияна Николова.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
"Розовите" полета от Джирото край Бургас се оказаха с рапица
Дата: 09/05, 02:001 Коментар
Задържаха петима, изтеглили над 20 бързи кредита с чужди лични карти
Дата: 09/05, 01:30
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 01:14
9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00