Снимка: Petel.bg
Украинци се опитаха да нахлуят в хотел в „Слънчев бряг“, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 30 август. Украинците - 29-годишен мъж и 25-годишна жена, след употреба на алкохол, са се опитали да влязат в хотела, без да са негови гости, предава Дарик.
След направена забележка от страна на 58-годишния охранител към хотела, украинецът го е нападнал.
При самозащита той е нанесъл порезни рани с нож на агресивния мъж. Пострадалият е откаран в болница за преглед.
Охранителят е бил задържан и по случая се води разследване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мъж загина при пожар в къщата си край Бургас
Дата: 22/06, 07:41
Египет обърна Нова Зеландия с три гола за едно полувреме и се класира за 1/16-финалите на Световното по футбол
Дата: 22/06, 07:37
Затвориха четирите московски летища
Дата: 22/06, 07:30
Трафикът на граничните преходи и пунктове със съседните държави тази сутрин
Дата: 22/06, 07:24
Край на еднодозовите пластмасови опаковки за сосове, захар и подправки от 2030 г.
Дата: 22/06, 07:14