Снимка: Petel.bg
Украинци се опитаха да нахлуят в хотел в „Слънчев бряг“, съобщиха от полицията.
Инцидентът е станал на 30 август. Украинците - 29-годишен мъж и 25-годишна жена, след употреба на алкохол, са се опитали да влязат в хотела, без да са негови гости, предава Дарик.
След направена забележка от страна на 58-годишния охранител към хотела, украинецът го е нападнал.
При самозащита той е нанесъл порезни рани с нож на агресивния мъж. Пострадалият е откаран в болница за преглед.
Охранителят е бил задържан и по случая се води разследване.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Мазутът на плаж в Камчия се оказа от стар разлив, изследват водата
Дата: 22/06, 14:04
Варна почете хората и организациите в подкрепа на бежанците
Дата: 22/06, 13:57
Гюров отказа да коментира дали ще се кандидатира за президент
Дата: 22/06, 13:50
Демерджиев разпореди: Парите за пътна безопасност – само за намаляване на катастрофите
Дата: 22/06, 13:41
Туристка: В планината още има снежни преспи, избирайте внимателно маршрутите
Дата: 22/06, 13:34