Марин Маринов остава в Черно море Тича и през новия сезон


Дата: 01/09, 12:45

Снимка: Черно море Тича

Марин Маринов остава в отбора на Черно море Тича и през новия сезон на Националната баскетболна лига (НБЛ), съобщават от варненския клуб.

"Борбеният дух и желанието му за победа продължават да бъдат част от нашата философия. Марин е играч, който винаги дава 100%, независимо дали е на терена или извън него - човек, на когото съотборниците могат да разчитат", написаха от Черно море Тича.

“Целта е една - да растем заедно като отбор и да се борим за всяка победа!", споделя Марин Маринов преди старта на сезона.

"Нов сезон. Нови битки. Нови върхове! Да му пожелаем здраве, сила и много успехи!", написаха от Черно море Тича в официалната си Фейсбук страница.

Както БТА информира през новия сезон в НБЛ в Черно море Тича остават капитанът Николай Стоянов и Михаил Молдов.

С тима се разделя Иван Спиров.

Редактор "Екип на Петел",

"За нас"


За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!

Последните новини виж - ТУК!


Проверка на фактите: Съобщете ни, ако видите фактологични грешки и нередности в статията или коментарите. Пишете директно на info@petel.bg. Ще обърнем внимание!


Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!

 

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Самолетоносач на САЩ се насочва към Близкия изток
Дата: 16/01, 21:17

НИМХ обяви жълт код за сняг и опасно ниски температури за 14 области в страната
Дата: 16/01, 21:08

Revolut засилва мерките срещу измамите в приложениието
Дата: 16/01, 21:02

Луксозни офиси за продажба в квартал Чайка, гр. Варна
Дата: 16/01, 21:00

Пуснаха срещу 5000 лева гаранция хванатият с наркотици Божидар Бобоков
Дата: 16/01, 20:491 Коментар

Още новини
Спонсорирани връзки.

Коментари twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия