Редактор: Недко Петров
Стопкадър бТВ
Температурите във вторник ще бъдат над обичайните за началото на месец септември. Максималните ще са между 30 и 35 градуса, в София около 30 градуса, в Пловдив 33, а във Варна и Бургас до 30.
Все пак ще има и увеличение на облачността, но валежи не се очакват. По морето и планините също ще бъде предимно слънчево, само с временни увеличения на облачността. Температурата на морската вода ще е 25 градуса.
Много слънчеви часове и високи температури ще има и в сряда и четвъртък. Облачността ще се увеличи, както и вероятността за валежи. От петък натам слънцето отново ще се завърне.
Хубавото време ще продължи и през септември а вечерите ще са наистина горещи, защото тази вечер в 21:30 часа започва първия сезон на „Ергенът: Любов в рая“, заяви емоционално Алис Борисова.
Сред екзотичната атмосфера на Родос, страст, романтика и съперничество ще привлекат вниманието ви. Очаквайте възходи и падения, стратегии и интриги, изненадващи обрати и много забавни моменти, обеща по бТВ синоптичката.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Такситата в Бургас с по-високи тарифи преди летния сезон
Дата: 08/05, 07:48
Прокуратурата прекрати разследването за доходите на Пеевски
Дата: 08/05, 07:45
КНДР разполага нова далекобойна артилерия по границата си с Южна Корея
Дата: 08/05, 07:39
Транспортният бранш е в протестна готовност
Дата: 08/05, 07:33
Lidl посреща звездите от Lidl-Trek преди старта на една от най-големите колоездачни обиколки в света
Дата: 08/05, 07:30