Мая Иванова. Кадър: bTV
Водещият на "Стани богат" Ники Кънчев зяпна от удивление. Причината бе знания на ученик, относно Втората световна война.
Днес в новия сезон на любимото риалити шоу на стола на богатството седна Иван Маджаров, ученик от Националната природо-математическа гимназия. Той игра благотворително, като спечелените пари ще отидат за това, неговите съученици да се докажат в международни състезания по природни науки.
На въпроса: Последиците от какво описва Джон Стайнбек в романа "Гроздовете на гнева"?, Иван посочи Сухия режим.
Преди това - тъй като имаше опция да избира из между него, Виетнамската война, Втората световна война и Голямата депресия, той изнесе лекция по Втората световна война, която приключи под бурните аплодисменти на публиката.
Отговорът, който посочи, обаче не бе верния и той си тръгна с 5000 лева.
От днес зрителите на bTV отново ще се потопят в атмосферата на любимата телевизионна игра „Стани богат“. Новият сезон на легендарното предаване идва с още по-голям заряд и вълнуващи емоции, защото в него влизат умните и талантливи деца на България – „Златната лига“.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
9 май - Ден на победата
Дата: 09/05, 01:00
Днес е Летен Никулден
Дата: 09/05, 00:30
Предупреждават за предстоящ „супер Ел Ниньо“
Дата: 09/05, 00:00
Междуконтиненталната дистанционна хирургия вече е реалност
Дата: 09/05, 00:00