Щабът на Военноморските сили празнува 115 години от създаването си с тържествено събрание днес. По този повод бяха наградени и най-изявените кадри на варненкия флот.
"С указ на княз Фердинанд І от 13 януари 1899 г. е сформирано управление на флота, което е общо командване на Черноморската и Дунавската флотилия. Оттогава тази основна флотска структура съществува почти без прекъсване, като многократно е реорганизирана и преобразувана. В основата си обаче остава все една и съща.
Нейният днешен наследник и правоприемник е Щабът на Военноморските сили.", прозвуча историята на създаването в тържествени слова, посветени на празника.
Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар
Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00
Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56
Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54