Наградиха кадри на ВМС в чест на 115- годишнина на щаба на флота (Снимки)


17/01/2014, 12:37

Щабът на Военноморските сили празнува 115 години от създаването си с тържествено събрание днес. По този повод бяха наградени и най-изявените кадри на варненкия флот.

"С указ на княз Фердинанд І от 13 януари 1899 г. е сформирано управление на флота, което е общо командване на Черноморската и Дунавската флотилия. Оттогава тази основна флотска структура съществува почти без прекъсване, като многократно е реорганизирана и преобразувана. В основата си обаче остава все една и съща.

Нейният днешен наследник и правоприемник е Щабът на Военноморските сили.", прозвуча историята на създаването в тържествени слова, посветени на празника.

 

Зареждане на коментарите. Моля, изчакайте!



Спонсорирани връзки.



Тол камерите заснели шофьора на тира с телефон в едната ръка и с чаша в другата
Дата: 27/06, 13:131 Коментар

Автомобил изгоря на АМ "Хемус"
Дата: 27/06, 13:00

Гледат мярката на шофьора, който причини смъртта на момиче и момче край Мездра
Дата: 27/06, 12:59

Симона Радева вече е в затвора в Сливен
Дата: 27/06, 12:56

Мими Иванова: Най-хубавата награда е любовта на публиката
Дата: 27/06, 12:54

Още новини
Спонсорирани връзки.

twitter Facebook
Нагоре Назад
Petel.bg © 2011 - 2026 | Пълна версия