Снимка: ФК Добруджа
Новакът в Първа лига Добруджа обяви раздяла с трима футболисти. Това са полузащитниците Румен Руменов, Ивайло Климентов и Ангел Ангелов, посочва БТА.
32-годишният Руменов премина в Добруджа през миналата година, когато тимът бе част от Втора лига и помогна за спечелването на промоция в елита. Преди това юношата на Литекс бе играл за последно в Спартак Варна.
Също от Спартак, но още в края на 2023 г. в Добруджа пристигна и Ивайло Клментов. 27-годишният полузащитник, чиято футболна кариера започва в школата на Валенсия, ще играе във втородивизионния Вихрен Сандански.
25-годишният Ангел Ангелов, който играе като ляво крило, акостира при добричлии от Черно море в началото на 2024 г.
"Целият клуб изказва благодарност за тяхната отдаденост, професионализъм и принос към отбора през времето, в което бяха част от него. Желаем им здраве и успех в бъдещите им професионални и лични начинания!", заявиха от Добруджа.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Тръмп спира "Проект Свобода" в Ормузкия проток
Дата: 06/05, 07:51
Над 40 хиляди гости от целия свят вече пристигат у нас за старта на Джиро д’Италия
Дата: 06/05, 07:40
8 нови профилактични кампании в лаборатория „ЛИНА“
Дата: 06/05, 07:40
В Добринище отбелязват Гергьовден с обичая „Топене на китки“
Дата: 06/05, 07:32
В 10.00 часа ще се състои тържествен водосвет на бойните знамена
Дата: 06/05, 07:24