кадри Нова телевизи
редактор Веселин Златков
Китодар Тодоров остава част от екипа на „На кафе” и през новия сезон. Дебатите, в които той има основна роля, ще придобият съвсем нов вид, това обяви Гала. Тя беше поканила Кито и дъщеря му Матея като гости, за да съобщи за промяната.
Водещата обясни, че актьорът често има много категорични мнения и е изключителен в монолога. Заради това той вече ще дебатира със зрителите.
Това е доста смел и дори рисков ход за „На кафе”, защото Китодар никак не се сдържа в споровете и може да се кара със зрителите. Как точно ще се осъществява контакта му с публиката ще стане ясно на 23 септември. Гала подчерта, че закъснението на дебатите в „На кафе” е заради изключително натоварения с ангажименти график на Китодар Тодоров.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Обявен е код за опасно горещо време в цяла България
Дата: 28/06, 14:01
Медведев: Западът възприема Армения като инструмент за борба срещу Русия
Дата: 28/06, 13:561 Коментар
На третия ден от трусовете спасиха още едно бебе във Венецуела
Дата: 28/06, 13:45
Бонев: Това е бюджет без нито една реформа. Хората не дадоха своя вот, за да останем в същото положение
Дата: 28/06, 13:28
Шофьор на 18 години от Смядово е загинал при катастрофа
Дата: 28/06, 13:26