Снимка: Пиксабей
Франция вече влиза в капана на протестите под наслов "Блокираме всичко". Парижката полиция съобщи, че досега са арестувани 75 души, съобщава Нова телевизия.
Движението възникна онлайн през май сред десни и крайни леви групи, а оставката на Франсоа Байру от поста на министър-председател вдъхнови организирането на нови протести.
Правителството не поема никакви рискове и планира да разположи 80 000 полицаи, за да овладее протестите, в които може да се включат 100 000 души.
Недоволстващите се заканиха да блокират летища, гари, центровете на големите градове и магистрали.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Двама тийнейджъри пострадаха при инцидент с тротинетка в Ловеч
Дата: 22/06, 15:53
Фон дер Лайен към Стармър: Европейската и украинската сигурност са по-силни благодарение на теб. Благодаря ти, скъпи Кийр
Дата: 22/06, 15:45
Тълси Габард не твърди, че биолабораториите на САЩ са били "тайни" или "за разпръскване на заразени комари"
Дата: 22/06, 15:43
Официално: Делян Добрев подаде молба за напускане на парламента
Дата: 22/06, 15:30
Няма заповед за арест на Невзоров, след като е бил разпитан от МВР и Прокуратурата
Дата: 22/06, 15:291 Коментар