кадри YouTube/Надкаст, bTV
редактор Веселин Златков
Известният експерт по риалити формати Неделчо Богданов буквално избухна срещу „ергенката” Ана Шермин. Той я сравни с Даниела от последния сезон на „Ергенът”, като също така я нарече „комедийна досадинца”.
„Когато другите започнат да говорят за Шермин това, което тя натъртва постоянно за себе си, тя няма да направи крачката, да влезе в тази роля, която толкова иска. Това ще работи, ако се ожени за олигарх, нали това иска? Докато това стане, за мен това е една жена, комедийна досадница, която постоянно повтаря, че знае пет езика”, даде воля на мнението си Неделчо.
Според него, за заявиш като Шермин, че всяка втора иска да изглежда като нея, е детинско и нереалистично изказване.
Неделчо добави, че целта да срещнат мъж, който да ги оцени истински, за жени като Ана Шермин и Даниела е непостижима.
„На22 „олд мъни” я разхожда със самолет, на 24 - в Дубай, на 26 - кой знае къде. Обаче на 32 изведнъж - в Гърция, на 38 - в Равда и на 42 ще си остане в София”, това бъдеще предсказа инфлуенсърът на „ергенката”.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Автобус №46 във Варна ще се движи с ново разписание в делничните дни
Дата: 08/05, 17:40
България с най-голям капацитет за съхраняване на електроенергия в батерии на Балканите
Дата: 08/05, 17:35
Екип на пожарната във Вълчи дол спаси над 20 животни от горяща постройка
Дата: 08/05, 17:19
Жена от Пловдив намери и върна загубен портфейл с над 1000 евро
Дата: 08/05, 17:13
Ежедневно се извършват обходи и проверки в района на огромното свлачище край Смолян
Дата: 08/05, 17:00