Снимка: Пиксабей
Поради извършване на неотложни ремонтни дейности и обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия днес - 15 септември, без ток във Варна и областта ще са:
- От 8:30 ч. до 17:00 ч., поради обезопасяване на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на гр. Варна - м-ст Траката, м-ст Свети Никола, м-ст Ваялар и м-ст Старите Лозя, електрозахранени от ТП 589.
- От 8:30 ч. до 17:00 ч., поради неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на гр. Варна - кв. "Виница", ул. "Черно море", ул. "Албатрос", ул. "Корал", ул. "Морски звуци", ул. "Хоризонт" и част от ул. "Цар Борис III", електрозахранени от СТП 527.
- От 9:00 ч. до 16:30 ч., поради неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на гр. Варна - м-ст Ален мак – района около спирка "Майстор Манол", електрозахранен от ТП 882.
- От 8:30 ч. до 17:00 ч., поради неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на с. Брестак.
- От 8:30 ч. до 17:00 ч., поради оперативни превключвания на съоръженията за доставка на електроенергия са възможни смущения в района на с. Брестак, с. Метличина.
- От 9:00 ч. до 17:00 ч., поради обслужване на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на гр. Провадия – ул. "Асен Златаров", ул. "Св. св. Кирил и Методий", ул. "Васил Левски", ул. "Цар Освободител", ул. "Борис Мавроганов", ул. "Бенковска", ул. "Христо Смирненски", ул. "Цар Освободител", ул. "Христо Ботев", ул. "Украйна", ул. "Георги Раковски".
- От 9:00 ч. до 16:00 ч., поради оперативни превключвания на съоръженията за доставка на електроенергия са възможни смущения в района на гр. Провадия.
- В периода 15.09.2025 г. - 19.09.2025 г., от 9:00 ч. до 17:00 ч., поради неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия ще бъде прекъснато електрозахранването в района на с. Петров дол. Ще се редува поетапно изключване на отделни клонове от мрежа НН, така че да не се лишават от електрозахранване всички клиенти.
Редактор "Екип на Петел", "За нас"
За реклама в "Петел" на цена от 60 лв без ДДС/30,68€ на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
И днес протест на фермерите и проблеми по границите с Гърция
Дата: 03/01, 08:50
Григор Димитров започва годината с турнир в Бризбейн
Дата: 03/01, 08:40
Десет млади лекари започват специализация в болницата в Добрич
Дата: 03/01, 08:30
Ураганният вятър във Враца причини сериозни щети в града
Дата: 03/01, 08:20
31 български изследователи посрещнаха Нова година на Антарктида.
Дата: 03/01, 08:10