Булфото
Седмицата се очертава да бъде наситена с политически събития. Сряда – с дебати по петия вот на недоверие, а четвъртък ще се проведе самото гласуване.
За предстоящите събития в предаването „Тази сутрин“ говорят политическият анализатор Георги Харизанов и журналистът Веселин Стойнев.
"Самият арест на кмета на Варна Благомир Коцев, който не става ясно защо се случва и защо продължава, по-скоро допринася за усещането, че има нужда от още промени – положителни, в правосъдната система и засилва усещането за това, че правосъдната система като че ли се командва от другаде и иска да се хареса на някого другиго“. Това коментира политическият анализатор Георги Харизанов.
И уточни, че последствията от това винаги се приписват на управляващите и „най-вече на парламентарното мнозинство, което може да промени законите и правилата поради които това се случва“.
„За всеки гражданин е очевидно, че не може да държите един човек повече от 2 месеца в ареста без да го обвините и без да сте събрали доказателства. И това, както виждате, разпалва протести, които, паралелно с вота, ще окажат натиск върху управляващите“, каза журналистът Стойнев.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на info@petel.bg
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на info@petel.bg по всяко време на дежурния редактор!
Натоварено движение тази сутрин на изход за товарни автомобили на "Капитан Андреево"
Дата: 17/02, 07:03
Адресите без ток днес във Варна и областта
Дата: 17/02, 07:00
Биофилтър спасява черния дроб
Дата: 17/02, 07:00
Магнитни бури ни връхлитат в следващите дни
Дата: 17/02, 06:00
Строители, архитекти и инженери премериха майсторство във винопроизводството
Дата: 17/02, 05:50