Снимки Община Варна
Над 100 състезатели се включиха в третото издание на станалата вече традиционна регата по академично гребане „Черно море“, която се проведе в акваторията на Варненското езеро.
На гребна база „Сия Нейкова“ в морската столица своите умения показаха представители на четири клуба – ГК „Черпоков“ (Пловдив), ГК „София“, гостите от Турция „Авджилар“ (Истанбул) и домакините от СГК „Черно море“ (Варна). Те премериха сили в 8 дисциплини, разделени в 4 възрастови групи.

Събитието бе уважено и от много славни ветерани, сред които бяха и част от легендарната четворка с рулеви от олимпиадата в Монреал 1976 г, Капка Панайотова и Рени Йорданова Плачкова, завоювали сребърните медали.
Регатата премина при отлична организация за което заслугата е на ръководството на СГК „Черно море: Снежанка Георгиева, Мирослав Димитров и главния треньор на клуба Йорданка Ненова. Те заедно с общинската спортна дирекция осигуриха и медали за призьорите в отделните дисциплини.
Редактор "Екип на Петел",
За реклама в "Петел" на цена от 40 евро без ДДС на ПР публикация пишете на [email protected]
Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието!
Изпращайте вашите снимки на [email protected] по всяко време на дежурния редактор!
Протестират срещу изграждането на фолтовоичен парк в село Жълти бряг
Дата: 08/08, 11:25
Ядем чисти плодове и зеленчуци, но внасяме домати за 30 цента
Дата: 08/08, 11:051 Коментар
Раева за убийството в Пловдив: Абсолютни садисти, зловещо и отчайващо
Дата: 08/08, 11:02
Експерт обясни как България помага на Европа с електроенергия
Дата: 08/08, 10:582 Коментара
НАП: Почти всеки втори обект по Южното Черноморие е в нарушение
Дата: 08/08, 10:52